Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Belvárosi tánc aréna EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Belvárosi tánc aréna EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Belvárosi tánc aréna EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Belvárosi tánc aréna EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Belvárosi tánc aréna EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Belvárosi tánc aréna EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Belvárosi tánc aréna EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Belvárosi tánc aréna EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Belvárosi tánc aréna EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Chezz Princeton
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Admin
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Savannah McLaine
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Florian Kruger
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Lanna Roberts
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Maddox Rays
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
John Slayton
Belvárosi tánc aréna Vote_lcapBelvárosi tánc aréna Voting_barBelvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Belvárosi tánc aréna Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Belvárosi tánc aréna Szjgv

free forum


 

 Belvárosi tánc aréna

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 84

Belvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Belvárosi tánc aréna   Belvárosi tánc aréna EmptyVas. Feb. 26, 2012 1:50 am

Belvárosi tánc aréna Exit600
Vissza az elejére Go down
https://stepup.serbianforum.info
Hadley Kovalev
Tánc szak
Tánc szak
Hadley Kovalev


Age : 32
Hozzászólások száma : 31
Tartózkodási hely : N.Y.C

Belvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belvárosi tánc aréna   Belvárosi tánc aréna EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 4:52 am

Belvárosi tánc aréna Tumblr_lop15slMbw1qmdavgo1_400
To: Cressie
szó: 382

Nem tudom, hogy kerültem be ebbe a marhaságba, Kesha klipben forgatni??? Ez azért a legalja, de hát minden lehetőséget meg kell ragadni. Rengeteg statisztát válogattak az iskolában, énekeseket, táncosokat, színészeket, kivéve a grafikusokat, de hát őket meg mondjuk hidegen hagyta a dolog.
Küzdelmes ez az előadóművész élet mi? Annyira, hogy bevállald Keshát is. Brrr.
Nem teljesen világos a klip koncepciója, eddig annyi jött le, hogy valami kis gyufaáruslány szerkóban van, persze a szoknyája combig fel van hasítva, a szája aranyszín rúzzsal kikenve, és fetreng a "koszban", ami természetesen ilyen hollywoodi műcsillámpor. Azért kíváncsi vagyok, hogy milyen képet vágna, ha tényleg mutatnának neki ilyen "igazi" gyufaáruslányokat... Egyszer átutaztunk Kelet-Európán, hát ott láttam ilyen szerencsétleneket. Mély letargiába süllyedtem tőle.
Egy pillanatra megremegek, hogy nekünk, fiúknak neccharisnyában, és magassarkúban kell majd sasszézni körülötte, de aztán rájövök, hogy az nem Kesha, hanem az a bolond nő, a Lédigaga.
Eddig bőrszerkó, az oké. Még mindig nem világos a sztori, de valami olyasmi, hogy mi bántjuk meg megerőszakoljuk (bottal nem nyúlnék hozzá) de aztán elege lesz, letépi a gyufaárus cuccot, és ő is ilyen bőrszerkós domina lesz, aki ellátja a bajunkat.
Aztak**va, de kreativ! Tényleg nem normális ez a luvnya.
Kiválogatta persze a legtetszetősebb példányokat maga köré, így abba a szerencsés helyzetbe kerültem, hogy állhattam közvetlenül mellette, jaj, az egész világ látni fogja a pofámat az övé mellett.
Ott vannak a lányok is, akik mind az ő alteregói, vagy mi... ugyanúgy vannak beöltöztetve, mint ő.
Természetesen szemügyre veszem a csajokat, mint minden egészséges hím, és magakad a szemem az egyiken, akire rászóltak a próbán, hogy ne énekeljen hangosan, mert Kesha nem hallatszik tőle. Ez mekkora égés már, persze nem a csajnak, hanem Keshának. N mindegy.
Ez az arc, ez a tökéletes lábtartás, ez ismerős.
- Cressie? - tippelek félhangosan, és a lány megfordul, hátracsapva a haját a rongyos kis szexi főkötő alatt.
Látom a szemén, hogy ő is megismer.
Cressie-t még Londonból ismerem, együtt jártunk az iskolaelőkészítőbe is. Pont ő ült előttünk, ugyanis Josh meg én sem nőttünk valami nagyra. Nem messze laktunk egymástól, gyakran közös bébiszitter vigyázott ránk, és emlékszem, hogy Josh akkor még bele volt zúgva. És aztán mi lett belőle, de ebbe most ne menjünk bele.
De nagyon régen nem láttam már őt. Érdekes, hogy épp itt bukkan fel, de mindig is jó hangja volt.
Vissza az elejére Go down
Cressie Johnson
Zene szak
Zene szak
Cressie Johnson


Age : 33
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : New York

Belvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belvárosi tánc aréna   Belvárosi tánc aréna EmptySzer. Ápr. 18, 2012 7:59 am

Belvárosi tánc aréna Scaled.php?server=198&filename=tumblrlmtf8nuw5c1qg4gkk
To Hadley
Szó:333


Pár héttel ezelőtt,jelentkeztem egy klipforgatásra. Teljesen ki is ment a fejemből,egészen tegnapig,amikor telefonáltak,hogy lenne egy klipforgatás és énekest keresnek. Rögtön kaptam az alkalmon és igent mondtam. Izgatottan vártam a mai napot. Bár nem azért izgultam,mert ez az első ilyen,hanem,hogy melyik híres énekessel dolgozhatok megint együtt. A legutóbb például Selena Gomez-el dolgoztam együtt.Megkedveltem és megismerkedtünk egy kicsit közelebbről is.
Nagy izgalommal és örömmel indultam el a városba a táncstúdióba,ugyanis ide kellett jönnöm.
Megérkezve,bementem és megkerestem a rendezőt.Szóltam itt vagyok...stb. Elküldött hátra,hogy öltözzek fel,smink,haj,aztán jöjjek vissza.
Majdnem két óra múlva készen lettem. Ilyen fura ruhám volt. Kicsit szakadt, szeleburdi féle.
Visszamentem előre a rendezőhöz,aki elől volt a színpadnál az énekesnővel. A lányt nem láttam,mert háttal volt nekem és ilyen gyufaárus ruhában volt. A rendező elmondta,hogy mi lesz a feladatom,majd elkezdődtek a próbák.
Először még csak én,két másik csaj és az énekes próbáltunk.Utánunk jöttek a táncos fiúk-lányok. Hát az énekesnőn nagyot néztem,ugyanis Kesha volt az.Nagyon utálom a csajt. Egy eléggé egy hülye csaj és a klipjeiről ne is beszéljünk. De most már nem futhatok el,ha egyszer elvállaltam,akkor maradok is.
A próba jól ment,csak elég sokszor rám szóltak,hogy ne énekeljek hangosan mert nem hallani tőlem Kesha-t. Könyörgöm akkor miért hívtak be,ha tudták mekkora hangom van? Na,de már nem lényeges. Míg a másik két lánnyal is próbáltak,addig pihentem és közben a fiúkat néztem. Mint minden lány,én is megbámulom őket. Az egyik srác,viszont nagyon is ismerős volt nekem.
A többi lány is végzet,majd engem is odahívtak,hogy maradja ott,mert Kesha-nak pihennie kell.
Épp a színpad elején álltam,mikor valaki megszólított. Megfordultam és nem hittem a szememnek.
- Hadley? -kérdeztem tőle csodálkozva
Hadley-t még Londonból ismerem, együtt jártunk az iskola-előkészítőbe is. Pont ő és az ikertesója előtt ültem. Nem messze laktunk egymástól, gyakran közös bébiszitter vigyázott ránk, és emlékszem, hogy talán Josh,az ikertesója belém volt zúgva. És teljesen megváltozott.
Nem gondoltam volna,hogy egyszer egy ilyen helyen fogunk összefutni. De régen is nagyon jól táncolt.[b]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belvárosi tánc aréna   Belvárosi tánc aréna Empty

Vissza az elejére Go down
 
Belvárosi tánc aréna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Külvárosi tánc aréna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: New York :: Belváros-
Ugrás: