Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Külvárosi tánc aréna EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Külvárosi tánc aréna EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Külvárosi tánc aréna EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Külvárosi tánc aréna EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Külvárosi tánc aréna EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Külvárosi tánc aréna EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Külvárosi tánc aréna EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Külvárosi tánc aréna EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Külvárosi tánc aréna EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Chezz Princeton
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Admin
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Savannah McLaine
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Florian Kruger
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Lanna Roberts
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Maddox Rays
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
John Slayton
Külvárosi tánc aréna Vote_lcapKülvárosi tánc aréna Voting_barKülvárosi tánc aréna Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Külvárosi tánc aréna Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Külvárosi tánc aréna Szjgv

free forum


 

 Külvárosi tánc aréna

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 84

Külvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Külvárosi tánc aréna   Külvárosi tánc aréna EmptyVas. Feb. 26, 2012 1:49 am

Külvárosi tánc aréna 27555-Club-Staging-Dance-At-Arena-Building-Led-Dance-Floor-Staging-For-Dancing-Arena-Mosaic-1
Vissza az elejére Go down
https://stepup.serbianforum.info
Soraya Lucas
Utcai táncos
Utcai táncos
Soraya Lucas


Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Az utcán

Külvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külvárosi tánc aréna   Külvárosi tánc aréna EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 1:37 am

Chezzy

Hazajöttem, és mindjárt elszégyenlem magam, hogy még nem vettem a fáradtságot, és indultam el arra a helyre, ahol minden kezdődött.
A versenyeim után mindig itt kötök ki, nem érdekel ki néz hülyének, vagy ép ki nem. Igazából, egy idegen nyugodtan hiheti, hogy magányos vagyok, mivel általában egyedül mászkálok. A próbákon persze a családommal vagyok, de nekem is szükségem van az egyedül létre, na meg.... nem kell bizonygatnunk, mennyire függünk egymástól. Bőven elég, ha a tánctéren látják ezt.
Rendhagyó közlekedési módon már megszokhatták azok, akik napi szinten találkoznak velem, mint például a zöldséges bolt tulaja, aki most is csak lemondóan ingatja a fejét.
A cél, az Aréna. Mármint annak a teteje, amit úgy imádok. Gyorsan fel is futok, miután köszönök a portásnak, akivel kivételesen jóban vagyok. A lépcsőfokokat gyorsan hagyom magam után, míg már csak egy ajtó választ el, amit kinyitva, hatalmasat szippantok a magaslati levegőből, és fogom magam, kiülök az Aréna szélére, és onnan figyelem a várost.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Külvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külvárosi tánc aréna   Külvárosi tánc aréna EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 2:52 am

Soraya

Chezzy maga sem tudja hogy keveredett ide a külvárosba, ő csak elindult sétálni. Persze ismeri a várost, de tulajdonképpen semmiféle célja nem volt azzal hogy a tánc aréna felé vegye az irányt. Szaggatott farmere jobb napokat is látott már, és kissé lezseren lóg rajta, derekánál ami meglepően keskeny, széles öv biztosítja hogy le ne essen. Ujjatlan fekete izompólót visel, és erre húzott fel egy mellényt a szél ellen. Az bezzeg nem zavarja hogy a karjai nem védettek a széltől, csak a háta ne fázzon. Haja most is sokszínű, bár most a zöld és a szőke benne a domináns szín. Egy színes kendőt kötött a homlokára, hogy a haja ne lógjon az arcába, és úgy sétál végig az arénáig. Ha már itt van be is mehet gondolja, és így is tesz. Mosolyogva köszön a portásnak, aki be is engedi hiszen ismeri Chezzt régóta, tudja mekkora álmodozó. Felsétál a tetejére, ahol szemlátomást nincs egyedül, egy lány van ott aki a lábát lógatja a semmibe.
- Öhm, izé remélem nem leugrani készülsz onnan. Tudod mindent meg lehet oldani, és igazán kár lenne egy ilyen szépségért mint te vagy - köszön a maga kedves stílusában mosolyogva és közelebb sétál a lányhoz, és nem messze tőle ő is letelepedik az aréna tetején.
Vissza az elejére Go down
Soraya Lucas
Utcai táncos
Utcai táncos
Soraya Lucas


Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Az utcán

Külvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külvárosi tánc aréna   Külvárosi tánc aréna EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 4:13 am

El sem hiszem, hogy közel 20 éve teszem ugyanezt. Na jó, ez azért túlzás, de mióta az eszem tudom, kijárok ide. A versenyek utáni hagyományom. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy milyen voltam, mikor elkezdtem ezt. Hogy mennyire be voltam zsongva, mikor megláttam két srácot a fején pörögni.
Azóta persze sok minden változott, de még mindig ugyanígy érzek, mikor táncosokat látok. Soha nem fogom megbánni a döntésem. Inkább vagyok egy kietlen garzonlakásban a családommal, mint Philadelphiában a szüleimmel. Nem, nem vagyunk rosszban, sőt támogatnak is a maguk módján. És főként, elfogadták a tényt, hogy én táncolni akarok, nem holmi padot koptatni feleslegesen. Még most is mosolyognom kell azon, ahogy apám azt mondja, egy szerencséd van, hogy meg van hozzá a tehetséged.
Akkor azt hittem, csak apai kötelességből mondja ezt, de mára rájöttem, hogy van benne valami. Nem, nem az egoizmusom mondatja ezt, hanem a díjak, amiket eddig nyertem a csapatommal együtt.
Nagyon elgondolkozhattam, mert mikor a srác a hátam mögött megszólalt, erősen kellett kapaszkodnom a korlátba, hogy le ne zúgjak onnét.
- Öhm... nem. De még egy ilyen merénylet a személyem ellen, és sikerülni fog.
Vigyorgok hátra a "támadómra", majd ezt követően fel is vonom a szemöldököm.
- Szép indítás. Ezt a szép vagy dumát, az összes lánynál ellövöd?
Nevetek fel, majd arrébb húzódok, hogy ő is elférjen. Jobban szemügyre venném, ha nem akadna meg a tekintetem a haján. Nagyon menő, de tényleg, imádom az egyéniségeket, és eddig ő az első, akit színes hajjal feszíteni látok.
- Klassz a hajad. Soraya vagyok, de csak Sora, vagy Aya..... esetleg szépség, ha már ilyen jelzővel illettél meg.
Fordulok félig felé, és nyújtom is a kezem. Igazából... nem vagyok valami balhés típus, mármint nem keresem, nagyon is imádok haverkodni. Nem úgy mint a többi utcai suhanc.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Külvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külvárosi tánc aréna   Külvárosi tánc aréna EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 4:41 am

Letelepedik, és nézelődik egy kicsit, megvárja míg a lány válaszol, és megnyugszik a lelke, hogy nem akar leugrani, meg hasonló őrült dolgot művelni, ennek hangot is ad.
- Ennek igazán örülök. Ne haragudj, nem akartalak megijeszteni, azt hittem hallod a trappolásomat - néz a lányra kiskutya szemekkel, mert ő aztán halkan közlekedni nem tud, soha nem is tudott igazán. A megjegyzésre elmosolyodik, nem is ő lenne ha nem így kezdene egy ismerettséget.
- Hááát, tudod általában be szokott jönni ami azt illeti - mosolyog de egyáltalán nem olyan flörtölősen, csupán a rá jellemző jókedvvel. Mindig jókedvűnek tűnik, valaminek mindig tud örülni mint egy nagyra nőtt gyerek.
- Áh kösziii, legalább akkor megérte a fodrászom agyára mennem - nevet fel, és megigazgatja színes fürtjeit, aztán a felé nyújtott kezet elfogadja, és szertartásosan kezet is csókol. Szereti kissé elnagyolni a dolgokat de ha egyszer szerinte ez vicces....
- Chezz vagyok, de inkább Chezzy. Majdnem mindenki így hív aki ismer, nem is értem miért... - mosolyog, és lelógatja a lábát, majd vissza is húzza.
- Neked ööö nincsen...izé... tériszonyod itt fenn? - érdeklődik Sora felé fordulva.
Vissza az elejére Go down
Soraya Lucas
Utcai táncos
Utcai táncos
Soraya Lucas


Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Az utcán

Külvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külvárosi tánc aréna   Külvárosi tánc aréna EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 9:09 am

- Úgy magamba merültem, hogy azt se hallottam volna meg, ha mellettem bomba robban.
Vigyorgok a beszélgető partneremre. Szokásom csak úgy elrévedni, rágódni a múlton és a többi, de mindig arra jutok, hogy ennél jobb, mint ami most van, nem is lehetne.
- Hát... szerintem sablonos. Be kéne újítani nem gondolod?
Nézek rá kissé oldalra billentett fejjel, de töretlen mosollyal, hisz nincs miért szomorúnak lennem, főleg nem most, mikor nyertünk.... bár én előre tudtam.
Nevetnem kell azon, hogy kezet csókol. Az ökölpacsihoz, és hasonlókhoz szoktam hozzá. Nem hiába, az utca... az utca, ott meg hülyének néznék az embert, ha kézcsókokkal köszönne.
- Az biztos... egyedi, de bírom.
Fogok meg óvatosan egy tincset, majd tüzetesebb vizslatás után, vigyorogva el is engedem azt.
- Mert a Chezz olyan komoly, te meg olyan vidámnak tűnsz. Legalább is szerintem ezért.
Vonok vállat, de tüzetesebb véleményt egyértelműen nem tudok még alkotni róla. Hisz csak alig 3 perce ismerem, és nem vagyok valami jó ember ismerő, ezt soha nem is tagadtam.
- Nem nincs. Neked az van? Akkor miért jöttél fel?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Külvárosi tánc aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külvárosi tánc aréna   Külvárosi tánc aréna Empty

Vissza az elejére Go down
 
Külvárosi tánc aréna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Belvárosi tánc aréna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: New York :: Külváros-
Ugrás: