Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Lola Kemp EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Lola Kemp EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Lola Kemp EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Lola Kemp EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Lola Kemp EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Lola Kemp EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Lola Kemp EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Lola Kemp EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Lola Kemp EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
Chezz Princeton
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
Admin
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
Savannah McLaine
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
Florian Kruger
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
Lanna Roberts
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
Maddox Rays
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
John Slayton
Lola Kemp Vote_lcapLola Kemp Voting_barLola Kemp Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Lola Kemp Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Lola Kemp Szjgv

free forum


 

 Lola Kemp

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lola Kemp
Tánc szak
Tánc szak
Lola Kemp


Hozzászólások száma : 2

Lola Kemp Empty
TémanyitásTárgy: Lola Kemp   Lola Kemp EmptySzomb. Aug. 25, 2012 9:58 pm


Lola Kemp
;; Nekem jobb ha nem akarok semmit, mert úgyse fog megtörténni. Nem számít…
Sok mindent akarok, de nem kaphatom meg. Sokszor azon kapom magam, hogy olyat akarok ami nem lehet az enyém.
;;

Név: Lola Kemp
Becenév: Lol, Lola
Kor: 17
Csoport: tánc szak
Egyéni titulus: wildone
Foglalkozás: tanuló, de mellék állásban pincérkedek

~ • ~


Jellem:
amit rólam fontos tudni, hogy tök átlagos lány vagyok nem akarok kitűnni semmiben csakis a táncban. egyedül a tánc az ami érdekel. nem akarok népszerű lenni a suliban, csak magamat akarom adni amit meg is teszek. kedves lány vagyok aki mindenkit megért mármint ezt szokták rólam mondani. a barátaim szerint nagyon szerény vagyok, de én ezt nem igazolom, mert én nagyon is tudom miben vagyok jó és miben nem. nem mondom, hogy jó hangom van ha tudom, hogy nem így van. nagyon megvetem a hazug embereket. nem szeretem ha valaki hazudik nekem vagy másoknak akármilyen jó indok van rá.

Kinézet:
ami a külsőmet illeti ezt kicsit mindig lengén hagyom, néha kicsit kivillan a poci de csak azért, mert ha lengébb az öltözékem könnyebben tudok mozogni a táncparketten. nem szeretem a kiegészítőket sem a magassarkú cipőket. nem csattanok ki a pénzből így igen kevés ruhám van.nem nagyon szeretek divatozni, jobban szeretem az egyszerű ruhákat. persza vannak fellépések amikor elég durva ruhakölteményekben pompázok, de ilyen csak egyszer kétszer forul elő.

~ • ~


Történelem vagy Hozzászólás:
Szeretem a szüleimet és tudom, hogy ők is így vannak velem, de akkor sem kötődök hozzájuk túlságosan. Amikor megszülettem el lettem kényeztetve, de ennek ellenére nem lettem sem hisztis sem akaratos. Egyszerű lány lettem ami a szüleimnek nem tetszett. Amikor itt volt az ideje iskolába mennem akkor elküldtek egy vallásos iskolába, amit nagyon utáltam, de kénytelen voltam kijárni, mert anyuék nem akartak kivenni onnan és akkor még nem voltam ennyire biztos abban, hogy mit szeretnék csinálna majd ha felnövök. Majd amikor kinőttem az általánost jött a gimi. A szüleim jogászt akartak faragni belőlem, mert apunak is ez a munkája és szerették volna ha a helyébe lépnék egyszer és híres jogász lennék. Na itt szakadt meg a mi kapcsolatunk a szüleimmel. Nem akartam egy olyan iskolába járni aminek a nevétől is irtózom, így egyik este megszöktem otthonról. Nem volt se pénzem, sem lakásom. Egyedül voltam 15 évesen a nagy városban amit tudtam, hogy minél hamarabb el akarok hagyni. Belopóztam egy hajóra ahol az egész nyaramat eltöltöttem bujkálva, hogy nehogy ledobjanak a fedélzetről, de mégis boldogan. Ott megismertem egy srácot akivel a mai napig nagyon jó barátok vagyunk. Ő kicsit fiatalabb mint én talán egy évvel, de megtanította nekem, hogy milyen jó dolog a tánc. Nagyon jól táncolt és beleszerettem a mozgásba, a ritmusba és mindenbe ami a tánchoz kapcsolódott. Azon a nyáron szerettem bele a zenébe. Ugyan nem tudtam, hogy merre tart a hajó, de később kiderítettem, hogy Marylend delé megyünk, ahol Kevin, így hívták a társamat, egy művész suliba jelentkezik ahol majd táncot tanul és nem akartam sokat habozni én is beadtam a nevezésemet. Nem volt pénzem így nagyon nehéz volt bejutni egy ilyen iskolába, de én küzdöttem és valahogy még én sem tudom hogy történt az egész de bejutottam. Majd a kollégiumba költöztem és munkát kerestem, hogy tudjam fizetni a mindennapjaimat. Nem volt nehéz az elején gyerek fejjel, de ahogy nőttem, úgy fejlődtem és egyre jobban ment a munka és a tanulás együtt. A szüleimről nem hallottam, megszakadt a kapcsolatom velük, de érdekes módon nem érdekelt a dolog. Hidegen hagyott, hisz a saját lányukra egy olyan dolgot akartak rátukmálni amit nem akart és az álmait fére lökték a sajátjuk miatt. Ez nem szeretet ez kényszer. Nem is tudom minek az ilyennek gyerek akinek megkeseríti az életét. De nem érdekel, ma már elhagytam a gondolatokat amikben szerepelnek valaha szüleimnek mondott emberek. Most már boldog tagja vagyok egy iskolának amit szeretek egy szakkörnek amit imádok és egy társulatnak akik szeretnek. Boldog vagyok és ez mindennél jobb érzés.
Vissza az elejére Go down
Kaya Anderson
Utcai táncos
Utcai táncos
Kaya Anderson


Age : 30
Hozzászólások száma : 171

Lola Kemp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lola Kemp   Lola Kemp EmptySzomb. Aug. 25, 2012 11:42 pm

Elfogadva!


Kedves Lola! Csak arra kérlek meg, hogy mielőtt elkezdesz játszani, egy 200x320-as méretű avatar képet tegyél be. Köszönöm.

Jó szórakozást Smile
Vissza az elejére Go down
 
Lola Kemp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Tánc szak-
Ugrás: