Step up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem az számít, mid van, hanem az, hogy mit kezdesz vele. Step up! Street dance!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!

2012. Ez a tánc éve! Akár az utcai táncé akár nem, mindkettő tökéletes itt. Igaz, hogy a két banda között mindig is összetűzések voltak, de az mit számít? Ez adja meg az érdekességét a városnak és a táncnak!
Csatlakozz. Éld át a tánc rejtelmeit, küzdj meg a győzelemért!

Step up!
Hasznos Linkek








A hónap karakterei
A hónap női karaktere


Vyxline Handers

A hónap férfi karaktere(i)


Chezz Princeton


Asher Black
Legutóbbi témák
» A Galaxis Hódítói
Tattoo szalon EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:44 am by Vendég

» A 4 elem harca
Tattoo szalon EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:25 am by Vendég

» Dangerous Mystic World
Tattoo szalon EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:10 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Tattoo szalon EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:41 am by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Tattoo szalon EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:13 pm by Vendég

» VampireDiaries
Tattoo szalon EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:03 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Tattoo szalon EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:44 am by Vendég

» Behind The Walls
Tattoo szalon EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» The Vampire Diaries - What you want?
Tattoo szalon EmptyKedd Dec. 11, 2012 5:23 am by Vendég

Top posters
Kaya Anderson
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
Chezz Princeton
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
Admin
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
Savannah McLaine
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
Florian Kruger
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
Lanna Roberts
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
Allison M. Johnson
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
Maddox Rays
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
Hadley Kovalev
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
John Slayton
Tattoo szalon Vote_lcapTattoo szalon Voting_barTattoo szalon Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Kiemelt társoldalak
Tattoo szalon Cobhamhall02
Abbey Mount Private School

Tattoo szalon Szjgv

free forum


 

 Tattoo szalon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charlotte Brooks
Kívülálló
Kívülálló
Charlotte Brooks


Age : 32
Hozzászólások száma : 9

Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Tattoo szalon   Tattoo szalon EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 11:17 pm

Tattoo szalon Szalon338

Charlotte Brooks Tattoo szalonja. Nem csak tetoválásra jöhetsz, ha piercinget szeretnél, szintén megcsinálja neked. Az árak nem vészesek, egészen elérhetők bárki számára.


A hozzászólást Charlotte Brooks összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 15, 2012 11:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tattoo szalon   Tattoo szalon EmptyVas. Ápr. 15, 2012 5:36 am

//Légyszíves valahogy kicsinyítsd le a képet mert széthúzza nagyon az oldalt. Kösziii//

Jókedvűen érkezik a Tattoo-salon elé, amiről nemrég olvasott a sulis újságban, hogy egy lány elég diákbarát áron dolgozik. Megtetszett neki a hirdetés alapján, és gondolta eljön megnézni, úgyis gondolkozott már új piercingen és tetováláson is. Laza zöldesbarna sok szebes nadrágot visel, széles narancssárga övvel, és egy vörös angyalszárny mintás felsőt, kényelmes edzőcipővel. Egy mellénykét húzott rá a szeles idő ellen, fején kivételesen nem kendő hanem baseball sapka virít, elrejtve a színes haját. Arca most is kisfiúsan vidám és ártatlan. Bekopog, majd be is nyit a szalonba, mert látja kirakva az Open táblácskát, ami meg ugye annyit tesz hogy nyitva van.
- Hellóka. Én Charlotte Brooks-ot keresem, itt van esetleg? - kérdezi, és beljebb lép, becsukva maga mögött az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brooks
Kívülálló
Kívülálló
Charlotte Brooks


Age : 32
Hozzászólások száma : 9

Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tattoo szalon   Tattoo szalon EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 12:04 am

Tattoo szalon Katvond3
Aki nem a saját életét éli, az nem magának, hanem a világnak él.

Nemrég nyitottam. A napszemüvegem ledobtam a közelben lévő fotelba a táskámmal együtt, majd körülnéztem. Minden úgy áll, ahogy tegnap itt hagytam. Nem sokkal utánam belép a segédem is, Tom, aki mindig ott lézeng körülöttem. Üdvözlöm mosolyogva, majd ő már be is lép az egyik közeli ajtón és eltűnik. Ez, gyors volt. Hajamat kiengedem, aztán a mosdóba veszem az irányt. A sminkem és a többi dolgot mint megigazítom magamon, a táskámból kiveszem a rúzsom és kirúzsozom a szám. Ekkor hallom meg, hogy nyílik az ajtó és a kis harangocska az felett meg is kondul. Már is munka? Szuper! Tom meg ki előbb, de mikor meghallom, hogy engem keresnek, mosolyodva lépek ki.
-Én volnék, de hívj nyugodtan Charnak. Ki keres?
Kacsintottam rá az igen jóképű fiúcskára, aki bejött hozzám. Tomnak biccentettem, hogy nyugodtan mehet a dolgára, el tudom rendezni magam is. El is hagyta a termet, én pedig a kerekes székemhez léptem és leültem rá. Hátradőlve figyeltem a fiút.
-Foglalj helyet. Mit szeretnél? Tetoválás, piercing?
Nem vagyok egy hétköznapi nőszemély, szerintem ezt ő is levette már a beszédemből is. Eléggé érdekes, elsőre olyan, mintha fenn hordanám az orrom, közben pedig nem is. Van pénzem, ezért jól öltözködöm, meg ki vagyok tetoválva csak még piercingem nincs az arcomon. Még... Kíváncsi pillantásomat nem veszem le a fiúról. Amúgy szeretek a "vendégeimmel" beszélgetni sokáig, miközben felkészítem őket a tetoválásra vagy éppen a piercing szúrásra. Sokan járnak hozzám, és sokan mondták már azt is, hogy én vagyok a legjobb. Mit is mondhatnék... szeretem ezeket a bókokat.

Kinek: Chezzy
Szó: 250
Ruha: This
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tattoo szalon   Tattoo szalon EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 6:26 am

Charlotte kedvesemnek

Belép a szalonba, és azonnal körül is néz, majd előadja kit keres. Amikor előjön egy igen dekoratív külsejére elismerően mosolyodik el, kivillantva fehér fogsorát. Tetszik neki a lány első ránézésre, még másodikra, és harmadikra is. Figyeli hogy a segéd kimegy, mert a lánynak szemmel láthatólag nincs rá szüksége. Int a fiúnak is barátságosan, ő maga az élet, és a vidámság. A kérdésre is válaszol.
- Chezzy Princeton keresi személyesen - vigyorodik el szélesen, mert ő a nap 24 órájából 25-öt képes átpoénkodni. Abszurdum, de ő ilyen.
- Hááát, őszintén szólva azért jöttem, hogy egy további piercinggel díszítsem magam, de ezúttal a nyelvembe szeretnék. Tetoválást is akarok majd, csak azt még nem tudom hogy milyet és hová - magyarázza és letelepszik az egyik forgós fotelkébe, és megpördül vele a tengelye körül. Khm, gyerek még.
- Úgy hallottam, te vagy a legjobb a környéken, így hozzád jöttem, másfelől meg, igazán különlegesen nézel ki, tetszenek a tetkóid, nagyon szépek - mosolyog a lányra, ez már tőle egy határozottan kedves bók volt, azért tudja, hogyan kell csapni a szelet a szép lányoknak, és az ő ízlésvilága elég...egyedies.

//Már most imádom a karid ^_^//
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brooks
Kívülálló
Kívülálló
Charlotte Brooks


Age : 32
Hozzászólások száma : 9

Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tattoo szalon   Tattoo szalon EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 7:17 pm

Tattoo szalon Katvond3
Aki nem a saját életét éli, az nem magának, hanem a világnak él.


Mindig megnézem mivel állok szemben. Most is így történt. Jól végigmérem Chezzyt, majd elmosolyodom amikor ő is. Láthatóan felismert... engem nem nehéz a külsőmről felismerni. Még ha egyetlen egy szóval is jellemeznek, akkor is ki lehet találni öt ember közül, hogy ez tuti Char.
-Örülök Chezzy.
Kezet nem nyújtok, nem szokásom az a szabály alapján, hogy csak a k*rvák fognak kezet. Igen, van egy pár érdekes ilyen... "hülyeségem". Helyet foglalok, megvárom, hogy ő is elhelyezkedjen vagy bármi. Aztán ugye megbombázom kérdésekkel. Amikor az kijelenti, hogy nyelvpiercing... akkor jobban kiszélesedik a vigyorom.
-Ó, merész dolog. Viszont egy pasinak jól áll a piercing is meg a tattoo is. Ha segítség kell a választásban, tetoválás ügyben, akkor nyugodtan szólj, van egy rakás fotóm meg mintám... tudok segíteni.
Kacsintok egyet. A forgásra csak halkan felkuncogok. Nem néztem volna ki, hogy ő egy ilyen vicces személyiség. Nem baj, legalább valami színt is belevisz a napjaimba, egy kicsit.
-Mindkettőt nagyon köszönöm. Igazából nem is ismerek mást tetoválót itt a környéken, de lehet hogy csak én vagyok túl elvont személyiség. A tetoválásaim nagy részét a segédem én én csináltuk, úgyhogy... nem csak az én érdemem.
Pontosan. Elég sok időbe tellett amíg így összevarrattam magamat. Kicsit fájt, kicsit nem, de hát most ez van. A szépségért meg kell szenvedni, ahogy mondják.
-Hm... szerintem neked a válladon jól állna egy tetoválás. Úgy el tudlak képzelni.
Csak tipp. Láthatóan nem sietek sehová, van időőőm! És már szívesen fogom hallgatni Chezzy társaságát, plusz ahogy elnézem, körülbelül egy korosztályba is tartozhatunk. Ez kiráály!



Kinek: Chezzy
Szó: 251
Ruha: This
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tattoo szalon   Tattoo szalon EmptyKedd Ápr. 17, 2012 9:50 am

Felismeri a lányt, mivel a szórólapon ott volt a képe is, hogy kit kell keresni, és Chezzy el is hozta a lapocskát magával, hogy biztosan ide találjon ha kellene, de szerencsére nem tévedt el, mint szokott. Pedig ez erős oldala. Mint mindig, a legjobb barátai nélkül most is eltévedne ha túl messzire kellene mennie. Micsoda mázli hogy nem tévedt el.
- Én is örülök Char, ritkán találkozik az ember ilyen szépséges tetoválóművésszel mint te vagy - udvarol egy kicsit, persze teljesen komolytalanul. Őt nem lehet komolyan venni, a kisfiús mosolyától szinte minden férfias vonzereje satuba dől, mindenki szeretni szokta őt, de korántsem úgy.
- Iiigen, szerintem is, már van egy, azt Zess csinálta még valamikor évekkel ezelőtt, de gondoltam ideje egy újabbnak. A tetoválás meg, nos azt egy ismerősöm csinálta a nyakamra, de sajnos ő abbahagyta a munkát - szontyolodik el egy picit, és megállítja a forgást a székkel, nem használja ki Char vendégszeretetét, és mivel ugye még majd tetováltatni is akar, nem kellene rongálnia sem semmit. A kuncogásra, hogy nagy gyerek, csak angyali mosolyt varázsol az arcára, és tök ártatlan fejet vág, pedig nem az.
- Zess van meg Chad volt, de ő abbahagyta, Zess meg nagyon elszállt magától... - jegyzi meg, mert járt hozzá, az első tetkóit ő csinálta, igaz azok picik voltak csak, és teljesen feketék. Most valami színeset is szeretne magára, csak még nem tudja micsodát.
- Igen, én is azon gondolkodtam hogy a vállamra jól mutatna valami. Nyáron tök menő lenne a strandon - nevet fel kicsit, majd kissé komolyabban folytatja.
- Mindenesetre ma csak egy piercinget szeretnék, és ha esetleg tudsz mutatni pár mintát, akkor esetleg... megnézném, és hátha megtetszik valamelyik. Tudod, én ilyen első látásra szoktam megszeretni a dolgokat, de eddig még nem bántam meg semmit.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brooks
Kívülálló
Kívülálló
Charlotte Brooks


Age : 32
Hozzászólások száma : 9

Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tattoo szalon   Tattoo szalon EmptyKedd Ápr. 17, 2012 6:46 pm

Tattoo szalon Katvond3
Aki nem a saját életét éli, az nem magának, hanem a világnak él.

Igyekeztem olyan helyre tenni az üzletet, ahol könnyű megtalálni. Így eléggé átlátható, és mivel eléggé kidekorált a külseje -tele van festve mintával- plusz egy óriási tábla is áll kint, ezért... elég nehéz eltéveszteni tényleg.
-Köszönöm szépen! Igazán kedves vagy, tényleg.
A legtöbb kliens általában így bókolgat meg mindenféle, de Chezzy eddig a legaranyosabb. Meg is mosolyogtat rendesen. Idő közben áttérünk a tetoválás-piercing témára, amikor mondja, hogy a nyakán van egy tetoválás, kicsit oldalra fordulok, hogy megnézzem.
-Megnézhetem? Mit ábrázol?
Nem látom még tisztán. Látom Chezzy-n hogy sajnálja, hogy az ismerőse abbahagyta, de hát nekem így jó lesz, hiszen ha megszeret - amit remélek - akkor ide fog járni. Nekem pedig lesz érdekes napom, amikor ő idejön. Juhé! A nevekre bólintok. Mivel én csak úgy egy éve nyitottam ezt a szalont, ezért nem ismerem a környéken lévőket. Attól függetlenül hogy elég régóta élek New Yorkban...
-Nem akarom én rád erőltetni még véletlenül sem! Csak gondoltam ha már itt vagy, akkor mutatok pár mintát és gondolkodhatsz rajta, ameddig eldöntöd hogy csináltatsz e vagy sem.
Mosolyodom el halványan, majd felkelek és áttipegek egy másik asztalhoz. Egy szekrényt nyitok ki ott, előveszek egy elég nagyocska tűt, mellé egy biztosítót és az alkoholt, amivel majd lefertőtlenítem azt. Lepakolom őket és kérdőn pillantok Chezzyre.
-Piercinget hoztál vagy adjak én?
Ha nekem kell adni, az se gáz, nem fogok belehalni. Csak azért szeretem megkérdezni, hogy hoztak e vagy mi, mert volt már aki kicsapta a balhét, hogy mert nem a sajátját tettem bele... hát fáákk.



Kinek: Chezzy
Szó: 248
Ruha: This
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Zene szak
Zene szak
Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 96

Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tattoo szalon   Tattoo szalon EmptyVas. Ápr. 29, 2012 2:26 am

Char

Viszonylagos nyugalomban találta meg a helyet, és így az első pár mondat után, amit a tulajdonos nővel vált, nem is bánja a döntését hogy őt választotta. Mosolyogva figyeli a nő mosolyát, ez neki boldogság, hogy a saját hülyeségével másnak is szép napot varázsol.
- Tudom hogy kedves vagyok, de tényleg. Na meg borzasztóan szerény is mint azt láthatod - mosolyog komolytalanul csillogó barna szemeivel.
- Hm? Jah, a kínai horoszkópom ábrázolja, ami a sárkány. Mondjuk szerintem elég vicces, mert egyáltalán nem vagyok az a házisárkány alkat - nevet fel, és lejjebb húzza a pólója nyakát, hogy jól látható legyen a kis fekete sárkány minta. Szereti a tetoválásait, olyan mintha ezekben nyilvánulna meg igazán, és eddig még senki nem kritizálta őket. Figyeli ahogy a nő átsétál a másik szekrényhez és egy tűt meg alkoholt vesz elő. Chezzy nyel egyet, persze tudja ő hogy fájni fog, és hogy nem lesz könnyű de bízik benne, hogy ki fogja bírni.
- Nem gondolom hogy erőltetnél bármit is. De örülnék neki ha esetleg megmondanád szerinted mi állna jól, mivel ugye én nem fogom annyit bámulni a vállam mint mások, így fontos más véleménye is - mosolyog, szinte abbahagyhatatlanul, de hát ő már csak ilyen.
- Ha adnál megköszönném, ugyanis most nem készültem ilyesmivel, az az igazság... - vallja be őszintén, mivel nem volt már idje elmenni a boltig, hogy szerezzen, de bízott benne hogy Char majd ad neki. Kicsit elhallgat, és várja az utasításokat, hogy mit csináljon.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brooks
Kívülálló
Kívülálló
Charlotte Brooks


Age : 32
Hozzászólások száma : 9

Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tattoo szalon   Tattoo szalon EmptyKedd Május 01, 2012 8:36 pm

Tattoo szalon Katvond3
Aki nem a saját életét éli, az nem magának, hanem a világnak él.

Nekem ez így tökéletes. Csak maradjon így is. Elnevetem magamat, majd nagyokat kezdek el bólintani. Kicsit összehúzom szememet, és érdekes arcot vágok, egy pillanat erejéig.
-Az sose gond. Egy kis szerénységre mindig szükség van. Szerintem valakinek kell ilyennek is lenni, mert különben semmi vidámság nem lenne ebbe a sz*r világba.
Vonok vállat. Nem ez a világnézetem, csak érdekes hogy... az emberek mostanság alig nevetnek. Csak a munka-munka-munka. Hát én nem bírnám az fix. Aztán még te vagy a hibás, mert nevetsz. Kit érdekel mások véleménye? Ugyan...
A tetoválás felé sandít.
-Mmm... aranyos mintácska. Tetszetős. Szerintem amúgy illik hozzád, attól függetlenül hogy nem vagy házisárkány.
Nevetem el magamat. Olyan jó kis beszólásai vannak a fiúcskának, már bejön ez a dolog. Aztán előszedem a dolgokat, közben látom fél szemmel Chezzy arcát. Érdekes lesz, az biztos. De ha nem mocorog sokat, és ahogy elnézem elég erős egyéniségnek számít, akkor minden okés lesz. Majd megfenyegetem, ha mozog, akkor leszárad a nyelve. hahaha... na jó nem.
-Mi állna jól? Hát szerintem minden. Igazából a szívedre hallgass, hogy az mit szeretne, vagy mi tetszik neked. Mert ha nem fog tetszeni amit csináltatsz, akkor aztán megbánod és életed végéig ott lesz.
Mosoly. Ez az igazság. Közben a piercing is feljött, amikor mondja, hogy nem hozott, nem gond, bólintok és egy másik szekrényhez veszem az irányt, kihúzom és kiveszek két tálacskát. Az egyikbe különböző mintás piercingek vannak a szivárványszíntől a szmájlisig, a másikba pedig egyszerűek, ezüstös színűek.
-Válassz. Van sokféle.
Ha választott, akkor kicsit elmerengek, majd elkérem a piercinget, és elkezdem szerelgetni a dolgaimat.
-Na, felkészültél?
Kész. Kacsintok, majd várom, hogy mit válaszol. Ha igen, akkor mondom neki, hogy üljön át egy másik székbe, ami kicsit közelebb van hozzám, de még nem csinálom.



Kinek: Chezzy
Szó: 250
Ruha: This
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tattoo szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tattoo szalon   Tattoo szalon Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tattoo szalon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Step up :: New York :: Külváros-
Ugrás: